KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165050
nr 1616 5050
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Skärgård. Signerad. Akvarell, bildmått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x48 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:02
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor